Vánoční ozdoby na stromeček

Razítka jinak: vyrobte si s dětmi dřevěné ozdoby na stromeček

  • Razítka mají při tvoření s dětmi své místo a na trhu jich najdete spoustu.
  • Doma se nám nejvíce osvědčila pěnová razítka značky Aladine, která mají hlubokou raznici a dobře se čistí.
  • Tentokrát jsme vyzkoušeli sadu razítek Vůně Vánoc a vytvořili originální dřevěné ozdoby na stromeček.

Pěnová razítka značky Aladine z e-shopu Učení je radost máme už několikrát vyzkoušená a je to sázka na jistotu. Raznice mají propracované detaily a natištěné obrázky vypadají skvěle. Vzhledem k hluboké raznici je můžete použít i k otiskování do modelíny či kinetického písku. Razítka jsou celá gumová, a tak se velmi dobře čistí. Stačí je opláchnout pod vodou, případně umýt houbičkou na nádobí.

Sada pěnových razítek Vůně Vánoc obsahuje 13 razítek a 3 inkoustové polštářky: černý, růžový a zlatý. Vánoční razítka se hodí k vytvoření originálních přáníček či jmenovek na vánoční dárky. Pokud použijete barvy na textil, můžete vytvořit vánoční trička či pytlíčky na drobnosti. My jsme vyzkoušeli razíkování na dřevo a vytvořili tak minimalistické vánoční ozdoby na stromeček.

Podívejte se na další vánoční razítka značky Aladine.

K vytvoření ozdob jsme použili dřevěné kulatinky a kovová očka. Do kulatinek jsme zavrtali očka na pověšení (k sehnání jsou v hobby marketech) a jednoduše na ně natiskli vybrané obrázky. Natištěné obrázky můžete vybarvit pastelkami. Nám se líbilo nechat je jen černobílé. Vlastoručně vyrobené ozdoby na stromeček se mohou stát pěkným vánočním dárkem. Zároveň je můžete využít i jako originální jmenovku na vánoční dárky, stačí  druhé strany napsat jméno obdarovaného.

Láká vás toto vánoční tvoření?