O nás

Jmenuji se Lucie Cmarová, jsem manželkou skvělého muže Jožky, díky jehož velké podpoře se můžu věnovat tomu, co mě baví a naplňuje. Zároveň jsem maminkou syna Martínka a dcery Markétky. Martínek se narodil v listopadu 2016 a je mi každodenní inspirací a velkou motivací pro to, co dělám a díky němu se ráda a nadšeně učím znovu se dívat na svět dětskýma očima. Markétka se narodila v září 2019 a znovu ve mně probouzí holčičku. 🙂

Srdcem i vystudovaným oborem jsem pedagog a někde uvnitř jsem pořád dítě, pro které je “hra” a radost z ní něčím tak důležitým a přirozeným, že kdybych to ignorovala, popřela bych sama sebe.

Když jsem odcházela na mateřskou dovolenou, věděla jsem, že se na ní budu chtít věnovat i něčemu jinému než péči o rodinu a domácnost. Ještě jsem ale úplně nevěděla čemu. Pár měsíců poté, co se narodil Martínek, jsem to “něco” objevila. Je tím tvoření pro děti. Na jaře roku 2017 jsem založila na Facebooku stránku Tvoříme pro děti, která se začala rozvíjet nad má původní očekávání, až dozrál čas k vytvoření stejnojmenného blogu, který může oslovit zase trošku jinak. Projekt “Tvoříme pro děti” se pro mě stal velkým tématem a kloubí v sobě tři aktivity, které mě vždy přitahovaly: formování a vzdělávání dětí skrze hru, vymýšlení a tvoření aktivit pro děti a prezentace toho, co dělám, na sociálních sítích.

Budu ráda, když i pro vás bude to, čemu se věnuji, tak obohacující, jako pro mě. 😉