Toaletní taštičky Boll

Batohy Boll si děti velmi oblíbily, nosí je s sebou všude a jsou opravdu skvělé. Kvalitní, lehké a výborně drží na ramenou a zádech. Boll kromě batůžků vyrábí také různé doplňky. Mezi nimi jsou praktické toaletní taštičky. Tyto taštičky mají nově na Učení je radost, a tak jsme měli možnost je otestovat.

Toaletní taštičky Boll

Rozměry

Taštičky mají ve složeném stavu rozměry 14,5 * 21 * 4,5 cm. Taštička váží 100 g, je tedy stejně jako batohy velmi lehká. Výrobce je doporučuje pro děti od 2 let. Taštičky mají stejné motivy jako batůžky, můžete si je tedy krásně sladit. My máme batohy Boll Roo 12 l s motivem želvičky a opiček, a tak jsme i taštičky vybrali stejné.

Toaletní taštičky Boll

Uspořádání

Toaletní taštičky mají praktickou úchytku, za kterou se dají přenášet a zavírají se na suchý zip. Celkem mají 3 kapsy na zip: jedna z nich je ze zadní strany taštičky a dvě jsou uvnitř.

Toaletní taštičky Boll

Skvělou vychytávkou je také plastové poutko uvnitř. Díky němu můžete taštičku pověsit a všechny potřeby uvnitř máte porad po ruce.

Toaletní taštičky Boll

Toaletní taštičky Boll

Využití 

Toaletní taštičky využijete především na cestách. Mohou si do nich uložit hygienické potřeby, ale i další drobnosti. Moc se mi líbí praktičnost. Taštička bude skvěle sloužit i na místech, kde jsou omezené podmínky (třeba ve stanu, na táboře, apod.). Díky plastovému poutku děti tašku kamkoliv zavěsí a budou mít vše prakticky, ale taky hygienicky uložené.

Údržba

Taštičky se dají prát v ruce, maximálně na 30 stupňů Celsia.

Toaletní taštičky Boll

Závěr

Toaletní taštičky nás nadchly. Líbí se nám, že jsou praktické a také moc pěkné a dají se barevně sladit s batůžky. Stejně jako batůžky jsou i taštičky velmi kvalitní a můžeme je jedině doporučit.