Batoh Boll Roo 12 l

Čas výletů je tady, a tak se hodí dát vám tip na super výletní batůžek pro děti. Já jsem sháněla batůžek pro Martínka, jelikož už z těch úplně malých vyrostl. Vybrala jsem batoh Boll Roo 12 l. Máme ho z e-shopu Učení je radost.

Batoh Boll Roo 12 l

Komu je batůžek určen

Tento batoh je vhodný pro děti od 3 let a výšky 105 cm. Já jsem ho vybrala pro šestiletého Martínka (130 cm) a sedí mu pěkně.

Batoh Boll Roo 12 l

Velikost batůžku

Batoh má objem 12 l a je velmi prostorný. Já jsem potřebovala, aby se do něj vešly dva svačinové boxy, láhev na vodu a pouzdro s psacími potřebami.Martínek totiž bude batůžek používat i do alternativní školy. A velikost je úplně akorát.

Batoh Boll Roo 12 l

Rozložení batůžku

Batoh má dvě kapsy. Uvnitř hlavní velké kapsy ještě malá síťovaná kapsička na zip. Z boku jsou síťované kapsičky na láhev s pitím.

Batoh Boll Roo 12 l

Další vlastnosti

Hlavní výhodou tohoto batůžku je, že je ergonomický. Má tvarovaná záda. Pro děti je nošení pohodlné a zdravé. Součástí je i hrudní a bederní popruh pro odlehčení. Ramenní popruhy a tělo batohu jsou doplněny o reflexní prvky.

Batoh Boll Roo 12 l

Batoh Boll Roo 12 l

Doporučení

Batůžek Boll Roo 12 l je kvalitní, praktický, prostorný, pohodlný a navíc moc hezký. Na Učení je radost si můžete vybrat z několika barev a obrázkových motivů. Martínek si vybral motiv želvičky.

Batoh Boll Roo 12 l

Za nás doporučujeme na výlety všeho druhu nebo na nošení do školky či školy, kam děti nenosí učebnice.