Stavebnice Seva Klasik

Seva: Stavebnice našeho dětství

  • Pamatujete si z dětství na stavebnici Seva?
  • Chtěli byste ji pořídit i svým dětem? 
  • Pojďte si přečíst recenzi této klasiky.

Klasická stavebnice Seva je na trhu už více než 40 let a stále je oblíbená u dětí i jejich rodičů, kteří si s ní mnohdy jako děti hráli také. Jedná se o ryze českou stavebnici. U nás doma Seva doposud chyběla, ale díky spolupráci s e-shopem Učení je radost jsme ji do naší sbírky her doplnili. Testovali jsme Sevu Klasik Dvojku. Toto balení obsahuje 376 dílků. Součástí jsou také kolečka a další komponenty na stavbu dopravních prostředků a stavebních strojů. Stevebnice je určena dětem od 4 let.

Přečtěte si recenzi na dřevěné zvířátkové loto z Učení je radost. 

Stavebnice Seva u dětí rozvíjí představivost, technické myšlení, jemnou motoriku, trpělivost, kreativitu i schopnost plánovat. Z dalších benefitů, které tato stavebnice má můžeme uvést fakt, že se jedná o „eko“ hračku. Seva Klasik Dvojka je rozšířením základní sady – „jedničky“. Jednotlivé sady jsou navzájem kompatibilní a můžete si tak postupně rozšiřovat sbírku. 🙂

Naše zkušenost s touto stavebnicí potvrzuje zkušenosti jiných rodin – ke stavebnici si rádi sednou děti i dospělí. Stavíme podle návodu i vlastní fantazie.

Mají vaše děti tuto českou klasickou stavebnici?