Sada hudebních nástrojů TickiT

  • Malé děti mají rády různé zajímavé zvuky. 
  • Nabídněte jim kvalitní sadu hudebních nástrojů.
  • Sada hudebních nástrojů značky TickiT je určitě zaujme. 

Rytmické hudební nástroje by podle mě neměly chybět v žádném dětském pokojíčku. Myslím, ýe většina dětí je nadšená, když na ně může hrát. Hrou si děti také si nevědomky rozvíjí rytmické cítění a další dovednosti. Zaujala nás sada hudebních nástrojů značky TickiT, která je velmi kvalitní a chceme vám ji doporučit.

Tuto sadu hudebních nástrojů jsem objevila na Hračkolce. Jedná se o opravdové hudební nástroje. Nástroje jsou kvalitní a bezpčené. Výrobce je doporučuje dětem od 1 roku. Sada obsahuje 16 ks rytmických nástrojů, které jsou uloženy v praktickém plastovém obalu na zip. V taštičce jsou tyto nástroje: maracasy (rumba koule), kastaněty, triangl, guiro, činelky, bubínek s tamburínou, ozvučná dřívka, rolničky a další nástroje. Sada je dostatečně velká i pro více dětí. Jakmile ji jednou pořídíte, už vám vystačí napořád a nebude potřeba žádný další rytmický nástroj pořizovat.

Vyzkoušejte také dřevěný xylofon.

Ačkoliv už doma nemáme batolata, sada obě děti zaujala. Nástroje jsou skvělé pro rozvoj rytmických dovedností – děti mohou doprovázet svůj zpěv nebo puštěnou písničku. Naučí se rozpoznat a pojmenovat různé hudební nástroje (i ty méně známé). Nástroje jsou také vhodnou hračkou, která dětem pomůže uvolnit přebytečnou energii (v tomto případě doporučujeme hrát ve velké místnosti nebo na zahradě). Když hraje víc dětí zároveň, učí se také spolupráci, naslouchání a koordinaci svých pohybů. Jak jsem zmínila v úvodu, sada hudebních nástrojů TickiT nás zaujala a můžeme ji jedině doporučit.

K nákupu na Hračkolce platí slevový kód TPD10.