Connetix Tiles: Dopravní set

Stavebnice Connetix Tiles je naše nejoblíbenější. Děti z ní staví téměř pořád. Postupně naši sadu rozšiřujeme o další dílky, ať mají více možností k tvoření. Dnes vám chci představit novinku, kterou výrobce představil nedávno. Potěší všechny milovníky dopravních prostředků, protože je to DOPRAVNÍ SADA. Máme ji z e-shopu Hračkolka. Pojďte mrknout blíže.

Connetix Tiles Dopravní set

Obsah balení

V balení najdete 50 dílků:

  • 1 velký podvozek
  • 2 menší podvozky
  • 8 trojúhelníků (tři typy)
  • 21 čtverců (plné i okénka)
  • 18 obdélníků

Součástí je i barevný návod s tipy na stavění.

Obsah balení

Jak stavebnice funguje

V okrajích dílků jsou vložené magnety, díky kterým se dílky spojují k sobě. Stavebnice je velmi kvalitní a taky bezpečná pro malé děti. Další podrobnosti najdete v naší dřívější recenzi na sadu 100 dílků.

Dílky z Dopravního setu

Podvozky

Jak jsme zmínila, Dopravní set obsahuje celkem 3 podvozky. Jeden velký (černý) s 6 koly a dva menší (průhledné) se 4 koly. Na jedné straně podvozku je háček k uchycení, na druhé straně otvor pro háček. Podvozky tedy můžete k sobě libovolně spojovat.

Podvozky

Jak si hrát

Z Dopravního setu můžete vytvořit různé dopravní prostředky. Když použijete všechny dílky a podvozky, můžete postavit VLÁČEK.

Samozřejmě se dá každý podvozek využít zvlášť a můžete poskládat AUTÍČKA všech možných typů.

Connetix Tiles Dopravní set

Poskládaná autíčka můžete ZKOMBINOVAT S DALŠÍMI HRAČKAMI. Můžete si pro ně vytvořit silnice či celé hrací podložky. Třeba s využitím této samolepící pásky.

V autíčcích děti mohou převážet figurky zvířátek nebo lidí. Ať už se pojede do Zoo, k veterináři do nemocnice nebo na výlet, vždycky děti zapojí a budou rozvíjet svou fantazii a představivost.

Connetix Tiles Dopravní set

Závěr

Magnetické stavebnice mají mnohostranné využití. Děti při hře rozvíjí prostorovou představivost, zručnost, fantazii, abstraktní myšlení, logické myšlení i předmatematické myšlení. Dopravní set nabízí díky podvozkům další možnosti. Můžete jej pořídit jako doplněk k jiné sadě stavebnice, ale i sám o sobě obsahuje dostatečné množství dílků ke stavění nejen autíček.

Na e-shopu Hračkolka můžete nyní využít slevový kód TPD10. Sleva platí na vše kromě produktů v akci.