Dino razítka

Dino razítka: 4 tipy na dinosauří oslavu narozenin

  • Razítek není nikdy dost. 
  • Dnes máme tip na kvalitní pěnová razítka pro všechny milovníky dinosaurů. 
  • Dino razítka jsme využili k tvoření propriet na dětskou oslavu v dinosauřím stylu. 

Z e-shopu Učení je radost nám přišla krásná pěnová dino razítka s motivy „Dino párty“, která si přímo říkala o využití na dětskou oslavu narozenin. S pomocí těchto kvalitních razítek jsme pro vás připravili několik nápadů, jak dětem / s dětmi připravit originální propriety na oslavu, Sada obsahuje 30 ks razítek a 3 barevné pěnové polštářky k tisknutí.

Jak jsme razítka využili:

  1. K vytvoření DINO ubrousků – stačí koupit jednobarevné ubrousky světlé barvy, potisknout je a originál je na světě. Překvapilo mě, jak krásně otisky na ubrousku vypadají. Na první pohled na nich dinosauři vypadají jako natištěné z tiskárny. Stejným způsobem můžeme potisknout i velký papírový ubrus.
  2. K vytvoření DINO girlandy – z tvrdého papíru vystřihneme trojúhelníky, potiskneme je (obrázky můžeme i vybarvit), proděravíme a spojíme provázkem. Hotovou girlandu můžeme zavěsit na zeď.
  3. K vytvoření DINO papírových talířků – dinosauří otisky se budou krásně vyjímat i na papírových táccích. Pokud nechcete, aby děti měly jídlo přímo na natištěných obrázcích, potiskněte tácek jen z vnější strany.
  4. K tvoření DINO otisků do písku – pěnová Dino razítka mají hlubokou raznici. Dají se tedy krásně otiskovat do kinetického písku nebo do modelíny. Když takovou jednoduchou Sensory Play aktivitu připravíte na dětskou oslavu, určitě ji malí hosté využijí.

Vyzkoušejte také stavební pěnová razítka. 

Pěnová Dino razítka se jistě zalíbí všem malým obdivovatelům dinosaurů. Razítka jsou opravdu kvalitní, dobře se s nimi pracuje a otisky vypadají krásně. Doporučujeme je nejen k tvoření na dětskou oslavu.