Pěnová razítka Dopravní prostředky

V poslední době se doma opakovaně vracíme k tématu DOPRAVA. Proto jsem v rámci pravidelného testování pomůcek z e-shopu Učení je radost vybrala PĚNOVÁ RAZÍTKA na toto téma. Razítka jsou skvělou pomůckou k tvoření i hravému učení. Určitě stojí za pozornost.

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Proč pěnová razítka

S pěnovými razítky značky Aladine máme jen dobré zkušenosti. Doma máme víc sad a všechny jsou skvělé. Nejvíce se mi na nich líbí propracovanost do nejmenších detailů a široké možnosti využití. Razítka mají hlubokou raznici, takže se dají použit nejen na papír. Velkou výhodou je také snadné čištění.

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Sada Dopravní prostředky

Sada razítek na téma DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY je určena dětem od 4 let. Obsahuje 24 razítek různých velikostí. Součástí jsou dopravní značky a semafory, policejní a hasičské auto, sanitka, čísla na jednotlivé složky záchranného systému, cyklistka, chodci, osobní automobil a nákladní auto. V balení je také inkoustový polštářek černé barvy.

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Využití razítek

Jak jsem zmínila v úvodu, razítka mají hlubokou raznici propracovanou do nejmenších detailů. Natištěné obrázky vypadají moc hezky. Obrysy jsou zřetelné a krásně se otisknou i úplné drobnosti. Kromě tisku na papír máme dobrou zkušenost s použitím těchto razítek pro TISK NA TEXTIL a také pro TISK DO MODELÍNY nebo SAMOTVRDNOUCÍ HMOTY.

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Razítka jsou velmi vhodná K VYBARVOVÁNÍ. A úplně nejvíce se hodí také k TVOŘENÍ PŘÍBĚHŮ. Při vymýšlení příběhů děti rozvíjí fantazii, představivost i slovní zásobu.

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Pěnová razítka Dopravní prostředky

Razítka na téma Dopravní prostředky se dají skvěle využít k POZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK a k učení se PRAVIDLŮM SILNIČNÍHO PROVOZU. Na papíře můžete vytvářet ulice a křižovatky a umísťovat na ně dopravní značky a účastníky silničního provozu.

Použití pěnových razítek Dopravní prostředky

Údržba razítek

Razítka jsou celá gumová, takže se velmi dobře udržují. To považuji za další výhodu. Po použití stačí razítko umýt pod proudem vody a nechat vysušit. Pokud už inkoust lehce zaschnul, pomůže houbička na nádobí a razítka jsou opět čistá. Inkoust Aladine se dobře čistí i z hladkých povrchů a také z rukou. Naše děti obvykle razítkují celým tělem a úplně lehce se inkoust vždy očistí. 🙂 Inkoust je samozřejmě netoxický.

Údržba razítek

Pěnová razítka značky Aladine můžeme jedině doporučit. V nabídce je spousta tematických sad.  Můžete vybírat přesně podle zájmů vašich dětí. U nás doma jsou oblíbené ještě stavební stroje a lesní zvířátka. Věřím, že zaujmou i u vás.