Výtvarný kufřík na cesty Maped

Pomalu se blíží léto a prázdniny, a tak pro vás připravuji tipy, jak zabavit děti na cestách. Prvním z nich je krásný VÝTVARNÝ KUFŘÍK MAPED z Activáček.cz. V tomto článku vám ho představím podrobněji.

Výtvarný kufřík Maped

Popis kufříku

Jedná se o kufřík s látkovým potahem, který má velikost podobnou jako stránka A5. Kufřík se zapíná gumičkou, která se jednoduše přetáhne přes hrany. V horní části je látková rukojeť pro snadné přenášení. Stěny kufříku jsou pevné, slouží jako podložka pro kreslení.

Výtvarný kufřík Maped

Obsah kufříku

Aktivity v kufříku jsou na téma Hry a kreslení se zvířátky. Uvnitř najdete 11 papírových předloh, plastovou fólii pro kreslení, 4 mazatelné fixy a hadřík. V nabídce jsou ještě další kufříky.

Výtvarný kufřík Maped

Kufřík je prakticky řešený. Nic se z něj nevysype. Fixy jsou umístěny v držáčku, hadřík v kapsičce a předlohy s podložkou se zafixují pomocí gumiček.

Výtvarný kufřík Maped

Výtvarný kufřík Maped

Jak malování funguje

Úkoly se dají plnit opakovaně. Dítě si vybere jednu z oboustranných předloh, položí přes ni plastovou fólii a pomocí mazatelného fixu plní daný úkol. Po dokončení fólii setře hadříkem a může pokračovat jiným úkolem.

Výtvarný kufřík Maped

Komu je pomůcka určena

Úkoly jsou určeny dětem od 4 let. Děti dokončují obrázky, vybarvují a obtahují. Součástí je i bludiště nebo číselná spojovačka. Můžete samozřejmě přidat i své vlastní úkoly, pracovní listy, apod.

Výtvarný kufřík Maped

Závěr

Výtvarný kufřík Maped je skvělou pomůckou na cestování. Kufřík je lehký, skladný a velmi praktický. Hodí se do dopravních prostředků, ale i všude, kde potřebujete zabavit dítě při čekání (na nádraží, u lékaře, apod.).