Tajné deníky Djeco

Je čas prázdnin a já si vzpomínám, že jsem si jedny prázdniny jako malá psala deník. Na Učení je radost jsem objevila nádherné tajné deníky značky Djeco, kterým jsem nemohla odolat. Pojďte se na ně podívat.

Tajné deníky Djeco

Popis deníčků

Jedná se o deníky formátu A6. Každý z nich má přes 80 linkovaných stránek. Na každé stránce je malý obrázek (pokaždé stejný).

Tajný deník Fiona

Tajný deník Steve

Deníky mají pevnou vazbu a tvrdou obálku. Na Učení je radost mají dva motivy: pirátský deník Steve a holčičí růžový deník s kolouškem Fiona.

Tajný deník Steve

Tajný deník Fiona

Tajemství

Kromě krásného vzhledu a kvalitního provedení deníky nabízejí ještě něco navíc: jsou uzamykatelné a součástí balení je také tajné pero. Deník Steve má kulatý zámek, deník Fiona má zámek i klíče ve tvaru srdíčka. Kování, zámky i klíče jsou kovové.

Tajné deníky Djeco

Tajné pero

Tajné pero, které se dodává k deníčkům píše neviditelným inkoustem. Napsaný text se na stránce objeví poté, co se na něj posvítí baterkou ve vršku pera. Motivy na peru jsou podobné jako potisk na předsádkách deníčků.

Tajné deníky Djeco

Na Učení je radost mají k dostání i samostatnou tajný fix s neviditelným inkoustem. Najdete ji tady.

Tajný fix

Závěr

Naše děti jsou z těchto deníčků nadšené. Martínek už umí psát, takže už pro něj má větší využití. Marky zatím nepíše, ale hned uzamykatelný deníček se jí hned zalíbil. Používá ho při oblíbené hře na veterinu a paní zubařku.

Doporučujeme. 🙂