Softshellové kalhoty WAMU Dinosauři

Softshellové kalhoty WAMU Dinosauři

  • Jarní počasí se pomalu dostává ke slovu a většina z nás obměňuje šatník dětí. 
  • V šatníku našich aktivních dětí nesmí chybět softshellové kalhoty.
  • Marky si na letošní sezónu vybrala kalhoty značky WAMU ve vzoru Dinosauři. 

Česká značka dětského funkčního oblečení WAMU je na trhu poměrně krátce, ale od začátku překonává konkurenci designem i vlastnostmi použitých materiálů. Na podzim jsme vám tuto značku představili v recenzi sofsthellové bundy, kalhot a doplňků ve vzoru Dragon Fantasy. Teď na jaře přinášíme recenzi na softshellové kalhoty ve vzoru Dinosauři, které se od ostatních liší tím, že mají zesílená kolena, což v jarním blátě a loužích oceníte.

Softshellové kalhoty značky WAMU jsou zateplené jemným fleecem. Samotný softshell se vyznačuje specifickými vlastnostmi, díky kterým chrání děti za každého počasí. Oblečení je odolné a plně funkční. Zvládne bláto, louže, déšť a při vhodně zvolené spodní vrstvě i sníh a mráz. Jak jsem zmínila v úvodu, Marky si na jaro vybrala oblečení ve vzoru Dinosauři. Máme kalhoty i bundu a oba kousky k sobě skvěle ladí.

Vzor je promyšlený do posledního detailu, což dokazuje například obrázek dinosaura, který „vykukuje“ z kapsy kalhot. Tento vzor spadá do kategorie UNISEX a mohou ho nosit kluci i holčičky. Co se týče výběru velikosti kalhot, doporučuji vzít přesně tu velikost, kterou dítě běžně nosí nebo o jednu velikost menší. Výrobce počítá s rezervou, takže i když vezmete aktuální velikost, tak vám oblečení vydrží déle než jednu sezónu.

Přečtěte si recenzi na funkční oblečení WAMU ve vzoru Dragon Fantasy. 

Softsthellové kalhoty WAMU ve vzoru dinosauři nabízí kromě krásného designu také několik funkčních detailů:

  1. Zesílená kolena – zesílená kolena mají některé vzory softshellových kalhot WAMU a oceníte je především u menších dětí.
  2. Reflexní prvky – reflexní prvky jsou „nenápadně“ umístěné pod koleny a také na spodní straně jedné z nohavic. Nejsou rušivé, přesto plní svou funkci.
  3. Pružný pas z Tencelu – pas je vyřešen formou nápletu z jemného Tencelu, takže děti nijak neomezuje v pohybu a přitom zajišťuje „rostoucí“ funkci kalhot.
  4. Možnost regulace pasu – v pase kalhot je široká guma a díky otvoru ve vnitřní straně nápletu můžete jednoduše upravit šířku kalhot a přizpůsobit ji dítěti.

Věřím, že s oblečením WAMU budete spokojení stejně jako my a že se stane stejně jako u nás jedněmi z nejoblíbenějších kousků. Značka WAMU postupně rozšiřuje svou nabídku funkčního oblečení. Pokud máte začínající chodce a batolátka, mrkněte na vyladěné sofsthellové kombinézy. Pokud chcete softsthellový set doplnit i o funkční mikinu ve stejném designu, doporučujeme podívat se na nové fleecové mikiny.

Najdou si softshellové kalhoty WAMU cestu do šatníku vašich dětí?