Sada ANIMAMBO pro malé hudebníky

V dnešním článku vám chci představit dřevěné hudební nástroje značky Djeco, které jsou krásné, plně funkční a tak akorát do dětské ručky.

Hudební nástroje Djeco

Nedávno se naše sbírka hudebních nástrojů rozšířila o sadu rytmických nástrojů od Djeco z Kouzelného hračkářství. Sada ANIMAMBO obsahuje tři nástroje: činely ve tvaru rybky, kastaněty s papouškem a drnkací nástroj guiro ve tvaru hada.

Činelky ve tvaru rybičky

Všechny nástroje jsou plně funkční, na což si při výběru dávám vždy pozor, jelikož jsem hudebník a nechci mít doma nástroje, které jsou jen na ozdobu a neplní své funkce. Jako všechny výrobky Djeco, i tyto hudební nástroje, vynikají pěkným designem, děti zaujmou vzhledem i třeba tím, že jsou hodně lehké a velikostí jsou akorát do dětské ruky, takže se jim dobře drží.

Kastaněty s papouškem

Měkké dřevo, ze kterého jsou nástroje vyrobené, je lehké a tím pádem i náchylné na drobné oděrky. V tomto vidím asi jedinou nevýhodu výrobku.

Guiro ve tvaru hada

Jinak jsme si hudební sadu ANIMAMBO od Djeco doma oblíbili. Syn si s nástroji hraje často a rád. Hodně se mu líbí ty zvířecí motivy a nástroje, které se krásně vejdou do jeho malého batůžku čas od času vozíme i na výlety. Takže dopočujeme. 🙂

Stylové balení

Tuto a jiné hudební sady seženete v Kouzelném hračkářství PATAGONIE.

Kouzelné hračkářství PATAGONIE se specializuje na hračky a doplňky francouzských značek (např. Djeco, Moulin Roty, aj.). Tyto výrobky oslovují děti i dospělé půvabnými ilustracemi, originálními nápady, kvalitou zpracování i třeba krásnými obaly, které vám bude líto vyhodit. 🙂

Do konce roku 2018 můžete využít slevu 15% na celý sortiment Kouzelného hračkářství. Stačí k objednávce do políčka „slevový kupón“ zadat kód PATAGONIE15.