Můj adventní zápisník

Listopad je pro mě dobou, kdy dětem chystám aktivity na advent. Každoročně dávám adventní a vánoční tipy také na Tvoříme pro děti. Letos tomu nebude jinak. 🙂 Dnes vám chci představit tvořivý deník s názvem MŮJ ADVENTNÍ ZÁPISNÍK. Naše děti ho budou mít v mikulášském balíčku. Pojďte nakouknout.

Můj adventní zápisník

Můj adventní zápisník je sešit s kroužkovou vazbou formátu A4. Obálka je z tužšího papíru. Vevnitř jsou klasické stránky z bílého papíru. Ale nebojte, nejsou prázdné. 🙂 Děti i rodiče na nich najdou spoustu informací, námětů na aktivity, hry, omalovánky a vystřihovánky. Vše je ručně psané a kreslené autorkou zápisníku, Kateřinou Lichtenbergovou.

Můj adventní zápisník

Zápisník je určen tvořivým dětem a jejich rodičům (či prarodičům). Využijete ho určitě už s předškolními dětmi (zhruba od 4 let). V nabídce je také sada pro školky a jiné organizace, ze které můžete aktivity pohodlně a neomezeně kopírovat pro děti z vaší organizace. Můj adventní zápisník se může stát vaším průvodcem během adventu. Aktivity jsou připraveny na každý den adventu (1.-24.prosince). Můžete si ho dotvořit podle vlastní fantazie a zůstane vám jako pěkná vzpomínka na společně strávené chvíle.

Můj adventní zápisník

Součástí jsou šablony k výrobě přáníček, betlémku či pexesa. Tyto části k vystřižení jsou z tužšího papíru. V Zápisníku najdete také spoustu informací (o adventním věnci, vánočním stromečku či zimní hvězdné obloze). Nechybí ani návody na tvoření (například na vánoční razítka či výrobu krmítka pro ptáky).

Můj adventní zápisník

Můj adventní zápisník moc doporučuji. Tvořivé děti i rodiče určitě nadchne a zároveň přináší spoustu inspirace i pro ty, kterým vymýšlení tvořivých aktivit není vlastní.