Hry nejen na cesty od Dummy Bear

V posledních týdnech jsme měli možnost vyzkoušet stolní hry od Dummy Bear. Tyto hry se vyznačují především tím, že jsou velmi skladné, rychlé a zábavné. U nás doma měly úspěch, a tak je dávám jako tip (nejen) na prázdninové cesty.

Stolní hry od Dummy Bear

Obecné informace

Stolní hry od Dummy Bear jsou uložené v malých krabičkách (11 * 7 * 4 cm). Hry jsou určeny dětem od 5 do 12 let. Mají jednoduchá pravidla, která nemusíte dlouho studovat. Hry jsou rychlé a mají spád. Každá z nich má více variant.

Další, prosím

Bambilion: Piráti a čísla

My jsme s dětmi zkoušeli dvě hry: Další, prosím a Bambilion: Piráti a čísla.

Další, prosím

Hra Další, prosím je na naše oblíbené téma „veterina“. Jedná se o karetní hru, jejímž cílem je vyléčit zvířátka. Hráči hledají kombinace léků, které konkrétní zvířátka potřebují. Hra má dvě varianty, u nás jsou oblíbené obě dvě.

Další, prosím

Bambilion: Piráti a čísla

Bambilion na téma Piráti a čísla je soubor 25 rychlých her, u kterých si děti procvičí počítání. Uvnitř krabičky najdete kartičky s pravidly, menší herní plány i jeden větší oboustranný herní plán, dvě desetistěnné hrací kostky a dřevěné suky. Mezi nejoblíbenější hry u nás doma jsou piškvorky a hra Honba za pokladem. U každé varianty hry je uvedeno, pro jak staré děti je určena a které komponenty k ní budete potřebovat.

Bambilion: piškvorky

Bambilion: Honba za pokladem

Závěr

Hry od Dummy Bear jsme si doma oblíbili. Líbí se mi nápaditost a také jednoduchost a rychlost. Malé balení přímo vybízí ke sbalení do batohu nebo do kabelky. Těšíme se, že si hry vezmeme na naše prázdninové cesty.

PS: Do konce prázdnin můžete na všechny tyto hry využít slevu 20%. Slevový kód je TPD23.