Box na svačinu Zdravá sváča

Náš oblíbený e-shop Učení je radost zařadil do nabídky svačinové boxy Zdravá sváča. Vím, že jsou tyto boxy u maminek oblíbené. Sama jsem sháněla vhodný svačinový box na výlety, a tak jsem jeden vybrala i k recenzi. Pojďte se mrknout.

Svačinový box Zdravá sváča

Materiál 

Box je vyroben z polypropylenu, který je určen pro využití v lékařství a farmacii. Tento materiál zabraňuje šíření plísní a zápachu. Jedná se o český výrobek firmy Zdravá láhev.

Svačinový box Zdravá sváča

Rozměry

Rozměry boxu jsou: 18 krát 13 cm. Box je vysoký 6,5 cm.

Přepážka

Vevnitř boxu je skvělá vychytávka. Odnímatelná přepážka. Ta box jednoduše rozdělí na dvě části a můžete tak oddělit jednotlivé části svačiny. Přepážka se dá posouvat nebo úplně vytáhnout.

Svačinový box Zdravá sváča

Přepážka do boxu Zdravá sváča

Rozložení boxu

Velmi praktické je také to, že se box dá rozložit na jednotlivé části. Dá se tedy velmi jednoduše vyčistit. Box je vhodný do myčky nádobí, mikrovlnky i mrazáku.

Svačinový box Zdravá sváča

Průhledné okénko

Na víčku je odnímatelný průhledný kryt, pod který se dá vložit vlastní obrázek/fotografie či cedulka se jménem dítěte. Obrázky vhodné velikosti si můžete stáhnout i na webu Zdravé sváčy.

Svačinový box Zdravá sváča

Uzávěr boxu

Na přední straně víčka jsou dvě zarážky, kterými se box pevně uzavře. Víko skvěle těsní. Na boxu mě nejvíc překvapilo, jak je bytelný a stabilní. I když se víko zcela otevře, box se nepřeklopí.

Svačinový box Zdravá sváča

Náhradní díly

Co se mi na konceptu Zdravé sváčy i Zdravé lahve dále líbí, je možnost dokoupit si pro box či láhev náhradní díly. U boxu si můžete pořídit zvlášť další přepážku, u lahví třeba jen pítko, těsnění, krytku na pítko… Což mi přijde velmi praktické.

Variabilita

Jednotlivé díly krabičky můžete libovolně kombinovat mezi sebou. Děti si tak mohou vytvořit box různých barev i designu. V nabídce jsou i krabičky a lahve s obrázky.

Svačinový box Zdravá sváča

V nabídce eshopu Učení je radost najdete různé barvy boxů. Vybrat si můžete rovnou i Zdravou láhev. Mě osobně box nadchnul a určitě to není poslední výrobek této značky, který doma máme.

Svačinový box Zdravá sváča

Box můžeme doporučit na výlety i na školní svačiny.