Big puzzle ZOO

Klasické puzzle u nás doma úplně v oblibě nejsou. Čas od času si Martínek některé poskládá, ale vyloženě je nevyhledává. Výjimku mají BIG PUZZLE z Efka, které se od těch klasických liší VELIKOSTÍ a tím, že jsou OBOUSTRANNÉ. Z jedné strany je klasický barevný obrázek, z druhé strany je obrázek černobílý a děti ho mohou dotvořit. Tyto puzzle se nám moc líbí. Pojďte si je prohlédnout zblízka.

Big puzzle ZOO

Big puzzle obsahují 24 velkých dílků. Jeden dílek má rozměry cca 20*13 cm. Svými rozměry jsou ideální pro SKLÁDÁNÍ NA PODLAZE. Po složení obrázek měří 67,5*47 cm.

Big puzzle ZOO

Puzzle jsou vhodné pro děti od 2 let. K dostání jsou ve dvou oblíbených motivech: farmaZOO. Dílky jsou vyrobeny z pevného a silného kartonu. Dětem se s nimi dobře pracuje a jsou odolné.

Big puzzle ZOO

Jak jsem psala v úvodu, puzzle jsou OBOUSTRANNÉ. Z jedné strany je klasický barevný obrázek. Z druhé strany je stejný motiv, ale černobílý, určený k vybarvení.

Big puzzle ZOO

Na černobílé straně u motivu ZOO najdete výběhy bez zvířat. Děti si je tam tedy mohou dokreslit nebo také puzzle využít jako HERNÍ PLOCHU pro figurky zvířat.

Big puzzle ZOO

Mladší děti zase mohou HLEDAT A POZNÁVAT jednotlivá zvířátka na obrázku.

Puzzle poskytují také dostatek podnětů pro POPIS konkrétních SITUACÍ z obrázku. Můžete vymýšlet jména a vlastnosti postav, vytvářet příběhy a rozvíjet tak fantazii a slovní zásobu.

Big puzzle ZOO

Big puzzle od Efka nás zaujaly a obě děti baví. Líbí se nám, že je využita i zadní strana puzzlí a kromě skládání barevného obrázku se dají puzzle využít i k tvoření a dalším aktivitám.

Big puzzle ZOO

Hru můžeme jedině doporučit. Přejeme příjemnou zábavu při společném hraní a tvoření. 🙂