Odvážné sny

Na počátku každé velké věci stojí nějaký odvážný sen. Přečti si o lidech, kteří své sny dokázali proměnit ve skutečnost. Mopžná i o tobě jednou uslyší celý svět.“ Tak zní úvod moc zajímavé inspirační knížky s názvem ODVÁŽNÉ SNY z vydavatelství Ella&Max.

Odvážné sny

Knížka dětem školního věku představuje významné osobnosti naší země, které vynikly v různých oblastech.

Odvážné sny

Děti se seznámí s příběhy našich slavných sportovců, vědců, … Celkem v knize najdete 30 životních příběhů českých osobností.

Odvážné sny

Kromě životních příběhů mohou malé čtenáře k realizaci jejich odvážných snů motivovat také citáty a životní motta jednotlivých osobností.

Odvážné sny

Kniha je obohacena o velmi zajímavé ilustrace.

Odvážné sny

Seznámení se s životy lidí, kteří měli odvahu realizovat své sny a dosáhli jejich splnění může být pro čtenáře inspirací a dodat jim odvahu k tomu, aby si i oni šli za svými sny.

Odvážné sny

Příběhy lidí, jímž se jejich aby podařilo splnit ukazují, že k dosažení úspěchu je potřeba píle, vytrvalost, chuť překonávat překážky i podpora ze strany okolí.

Odvážné sny

Dosáhnout velkých věcí není jednoduché, ale rozhodně to není nemožné. Nepodaří se to každému, ale můžeme si vzít příklady z těch, kterým se to už podařilo. Je dobře, že knížky tohoto typu vychází a že ukazují mladým lidem pozitivní vzory. 🙂