Nezbedné příhody malého Mňouka

Pohádky a písničky Lenky Jakešové jsou u nás doma už nějakou dobu hitem. Knížku Kamarádi na výletě jsme přečetli už mockrát, písničky máme také přezpívané. Nedávno vyšla novinka této autorky s názvem NEZBEDNÉ PŘÍHODY MALÉHO MŇOUKA, kterou s námi můžete virtuálně prolistovat.

Nezbedné příhody malého Mňouka

Příběhy knížky se odehrávají na jednom malém dvorku, kde spolu žije kočka Mína a její koťátko Mňouk, kohoutek Ryky, dvě slepičky a pejsek Azor.

Obsah knížky

Jednotlivé kapitoly popisují různé příhody malého kocourka Mňouka, který se postupně seznamuje se světem okolo sebe a s tím, co se smí dělat a co ne.

Nezbedné příhody malého Mňouka

Příběhy jsou vtipné, milé i poučné. Svět zvířátek je pro děti lákavý. U nás doma jsou texty Lenky Jakešové velmi oblíbené.

Nezbedné příhody malého Mňouka

Za každou kapitolou knihy je uvedena tematická písnička i s notovým zápisem, kterou se můžete s dětmi naučit. Písničky mají chytlavé melodie a děti si je brzy zapamatují.

Nezbedné příhody malého Mňouka

Tuto knížku vydala autorka vlastním nákladem. Objednat se dá tady. Spolu s ilustrátorkou vytvořily také TÉMATICKÉ PRACOVNÍ LISTY, které se dají ke knížce dokoupit. K dispozici jsou také zde, a to v elektronické nebo tištěné podobě.

Nezbedné příhody malého Mňouka

Kromě tištěné verze knížky autorka namluvila a nazpívala i audioknihu. K dispozici je tady. Audiokniha dětem poskytne zase jiný prožitek příběhu. Vhodná je i pro ty, kdo nemají možnost přehrát a přezpívat si písničky z knížky. V audioknize je autorka nazpívala i s hudebním doprovodem. U nás doma Mňouk momentálně patří k těm nejoblíbenějším. Čteme nebo posloucháme ho téměř každý den. 🙂

Nezbedné příhody malého Mňouka

Pokud se chcete podívat na první pohádkovou knížku Lenky Jakešové s názvem KAMARÁDI NA VÝLETĚ, máme ji nafocenou zde. Příjemné čtení. 🙂