Moje biblická krabička: Biblické příběhy pro nejmenší

Už delší dobu jsem hledala biblické příběhy pro malé děti, které by byly krátké, názorné a přitom uváděly skutečné informace tak, jak stojí v Bibli. Když jsem na Megaknihy.cz narazila na Moji biblickou krabičku, tak jsem zajásala a řekla si, že by to mohlo být to, co hledám.

Moje biblická krabička

Moje biblická krabička obsahuje celkem 12 útlých knížeček se známými biblickými příběhy, které jsou převyprávěné jazykem srozumitelným dětem a přitom jsou autentické.

Knížečky z krabičky

Krabička obsahuje 6 příběhů ze Starého zákona a 6 příběhů z Nového zákona.

Ze Starého zákona jsou to tyto: Jak vznikly nebe a země, Noemova archa, David a Goliáš, Babylónská věž, Malý Mojžíš, Jonáš a velryba.

Z Nového zákona tyto: Příběh Marie, Josef – tesař z Nazareta, Narodil se Ježíš, Ztracený syn, Milosrdný Samaritán, Ježíš a Bartimaios.

Jonáš a velryba

Jonáš a velryba

Děti se v jednotlivých knížkách seznamují s biblickými postavami a jejich příběhy. Všechny knížečky jsou doplněny o ilustrace, které vhodně doplňují texty.

Narodí se Ježíš

Narodí se Ježíš

Malý formát knížeček je ideální na cesty. Krabička na knížečky je praktická pro jejich uchování. Moji biblickou krabičku bych doporučila pro děti od 2 let. Můj syn ji dostane k Vánocům a už se těším, až budeme příběhy společně objevovat. 🙂

Moje biblická krabička

Internetové knihkupectví Megaknihy.cz nabízí knihy všech žánrů pro všechny věkové kategorie. Mnohé tituly zde seženete za nejnižší ceny na trhu. Sympatické je také nízké poštovné (59 Kč), u některých knih je poštovné zdarma. S ekologicky zabalenou zásilkou (v kartonu) vám přijdou i drobné slevové kupóny na další nákup. 🙂