Mazej ven!

Pokud hledáte pro děti kvalitní ZÁLESÁCKOU PŘÍRUČKU, která bude psaná jazykem dnešní doby a bude se hodit do přírody i do města, tak už nemusíte. Jedna taková nedávno vyšla v nakladatelství Labyrint. Jmenuje se MAZEJ VEN! a malí i velcí čtenáři se mají opravdu na co těšit. Pojďte nakouknout dovnitř.

Mazej ven!

Knížka je plná nápadů k pozorování a zkoumání přírody. Obsahuje také návody na tvoření z přírodnin a pravidla jednoduchých her venku.

Mazej ven!

Mazej ven!

Velmi oceňujeme, že je knížka univerzální, co se prostředí týče. Děti ji využijí doma, v lese, u potoka, ale i v městském parku či při cestě do školy.

Mazej ven!

Mazej ven!

Díky příručce se děti mohou naučit základní zálesácké dovednosti: rozdělání ohně, stopování zvířat, čtení v mapě, vaření na ohni, aj. Texty jsou doplněny názornými celostránkovými ilustracemi.

Mazej ven!

Mazej ven!

 Knížka obsahuje návody na jednoduché tvoření z přírodnin a také nápady na hry v přírodě, třeba překážkovou dráhu nebo lesní bojovku.

Mazej ven!

Mazej ven!

Knížka MAZEJ VEN! nás nadchla. Jsou v ní skvělé inspirace k pozorování přírody i pro smysluplné trávení volného času. Těšíme se, až některé nápady vyzkoušíme. Moc doporučujeme a věříme, že se vám zalíbí stejně jako nám.