Hravá angličtina

Albi tužka je skvělou pomůckou i k výuce cizích jazyků. Mezi knížkami z edice Kouzelné čtení najdete i ty cizojazyčné. Ráda bych vám dnes blíže představila knížku HRAVÁ ANGLIČTINA.

Hravá angličtina

Knížka je určena dětem od 6 do 12 let. Hlavními hrdiny jsou členové rodiny Blakeovy, ve kterém vrůstají tři děti: Lola, Jack a Beth. Setkáte se s nimi v různých prostředích a situacích.

Hravá angličtina

Každá dvojstrana knížky je věnována jednomu prostředí. Kromě domu rodiny Blakeovy navštívíte také zoo, městský park či školu. Poslední dvojstrana je věnována ročním obdobím.

Hravá angličtina

V levém horním rohu každé dvojstrany jsou krátké texty v angličtině. Dále můžete přehrát základní názvy, dialogy a písničky či básničky. Vše je v angličtině, namluveno rodilými mluvčími. Když se dotknete tlačítka s českou vlajkou, přehrajete si text v češtině. Součástí jsou i kvízy, ty jediné nelze přeložit do češtiny.

Hravá angličtina

Knížka je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Děti se mohou naučit pojmenovat anglicky základní pojmy i rozšířit slovní zásobu. Vše je namluveno ve větách, což se pro výuku jazyků doporučuje.

Hravá angličtina

Knížku Hravá angličtina doporučujeme pro děti školního věku. Zábavným způsobem si mohou procvičovat angličtinu a doplnit tak výuku ve škole.