Vybarvovací kalendář na rok 2024

Vybarvovací kalendář na rok 2024

  • Připravili jsme pro vás rodinný plánovací kalendář na nový rok.
  • Stáhněte si jej zdarma, vytiskněte a můžete začít plánovat. 
  • Kalendář je vybarvovací, a tak se na jeho dotvoření mohou podílet i děti.

Jako malé překvapení a dárek jsme pro vás vytvořili vybarvovací kalendář na rok 2024. Každý měsíc nového roku je na jedné straně formátu A4. Děti mohou vyzdobit název měsíce a vybarvit tematické obrázky. Do okének můžete zapisovat, co vás v daných dnech čeká. Celý kalendář je černobílý, takže způsob, jakým budete jednotlivé události zaznamenávat je na vás.

Obrázky k vybarvení jsme volili podle toho, co se v daném měsíci slaví, jaké bývá typické počasí nebo co se děje v přírodě. Políčka můžete libovolně vybarvovat nebo do nich vlepovat samolepky nebo je tisknout obrázky pomocí razítek. S dětmi si můžete označit dny, kdy mají jednotliví členové rodiny svátek nebo narozeniny nebo kdy se slaví masopust, Velikonoce, Vánoce, apod.

Prozkoumejte další materiály ke stažení.

Kalendář je volně ke stažení. Pokud se vám zalíbí, budeme rádi, když pošlete odkaz na něj svým známým, kterým by se také mohl hodit. Věříme, že vám tento drobný dárek udělá radost a využijete ho doma nebo ve školce či škole, pokud jste zároveň i pedagogové a průvodci. Připravili jsme verzi v českém, slovenském  a anglickém jazyce.

Kalendář v češtině Kalendář v angličtině Kalendář ve slovenštině