Dětské fixy 2v1 s razítky

Snad všechny děti milují fixy. Ono se není čemu divit. Kreslí se s nimi jednoduše, mají syté barvy… My rodiče už fixy v jejich rukou vidíme méně rádi, ale občas je dobré dětem je dopřát. Pokud se bojíte, že si jimi děti budou upevňovat nevhodné psací návyky, tak už nemusíte. Na trhu už existuje spousta fixů vhodných i pro menší děti, které ještě neumí psát. Některé vám chci představit blíže. Dnes jsou to moc fajn FIXY 2v1 S RAZÍTKY od značky Maped, které jsme otestovali ve spolupráci s naším oblíbeným e-shopem Učení je radost. 🙂

Fixy 2v1 s razítky

Sada obsahuje 8 ks oboustranných fixů. Délka zavřených fixů je cca 14 cm. Obvod cca 6 cm. Průměr cca 1,5 cm. Jsou tedy dostatečně silné pro trénink vhodného úchopu i pro nejmenší děti.

Fixy 2v1 s razítky

Jak jsem zmínila, fixy jsou oboustranné.

Fixy 2v1 s razítky

Z jedné strany je silný hrot se špičkou. I když dítě na fixu zatlačí, hrot se nezlomí nebo nerozštěpí jako u klasických tenkých fixů.

Fixy 2v1 s razítky

Z druhé strany fixu jsou malá ozdobná razítka. Překvapilo mě, jak jsou výrazná a přesná. Jen je potřeba fix chvíli nechat stát ve svislé poloze, aby k razítku doteklo dostatečné množství barvy a obrázek se otiskl rovnoměrně.

Fixy 2v1 s razítky

Fixy mají výrazné barvy. Výsledná čára na papíře není úplně tenká.

Fixy 2v1 s razítky

Fixy a razítka 2v1 můžete využít nejen ke kreslení a zdobení (třeba sešitů, přáníček a jmenovek), ale také k tvoření aktivit pro děti.

Fixy 2v1 s razítky

My jsme drobná razítka použili na DŘEVĚNÉ ŠPACHTLE a vytvořili tak LOGICKÉ ŘADY. Na poslední prázdné políčko mají děti doplnit symbol, který má v řadě následovat.

Fixy 2v1 s razítky

Tolik naše představení DĚTSKÝCH FIXŮ 2v1 od značky Maped. Seženete je na e-shopu Učení je radost. Za nás doporučujeme. 🙂