Vodní omalovánky Djeco

Dnes bych vám chtěla doporučit parádní vodní omalovánky značky Djeco, které máme z e-shopu Učení je radost. S dětmi jsme si je oblíbili. Vodní omalovánky máme velmi rádi, ale tyto konkrétní jsou nejlepší, které jsme kdy zkoušeli. Pojďte se na ně podívat.

Vodní omalovánky Djeco

Obsah balení

Sada obsahuje:

  • 4 obrázky k dotvoření
  • podložku z kartonu
  • štětec plnitelný vodou

Vše je zabaleno v plastové složce na zapínání. Balení je velmi praktické a díky tomu si můžete aktivitu vzít i na cesty.

Vodní omalovánky Djeco

Podrobnosti

Sada obsahuje speciální štětec, do kterého napustíme vodu a zašroubujeme. Voda provlhčí hrot štětce a můžeme vybarvovat. Štětece nadchnul. Nikde není vylitá voda. V balení je i krytka na hrot, když chcete sadu převážet i s plným štětcem. Pokud malujeme venku či na cestách, oceníme pevnou podložku na obrázky.

Pomůcky k vodním omalovánkám

Obrázky k vybarvení jsou čtyři. Zvolila jsem téma Kočičí radovánky. V nabídce na Učení je radost najdete i další témata.

Obrázky mají rozměry zhruba 19*26 cm. Jsou vyrobeny z plastu, připomínají plastové prostírání na stůl.

Vodní omalovánky Djeco

Děti štětcem s vodou přetírají bílé části obrázku, které se postupně probarvují. Je to trochu jako kouzlo, což se dětem velmi líbí.

Vodní omalovánky Djeco

Pro koho je sada určená

Vodní omalovánky můžete nabídnout už nejmenším dětem od 18 měsíců. Určitě bude ale bavit i starší děti. U nás doma nadšeně vybarvuje i pětiletý.

Vodní omalovánky Djeco

Výhody

U těchto omalovánek vidím oproti jiným, které jsme zkoušeli několik výhod.

Vybarvují se části obrázků

Velkou výhodou je, že se vybarvují jen části obrázků. Aktivita tak může nadchnout i děti, které by vybarvování velkých ploch odradilo.

Výsledek je vždy krásný

Druhou výhodou je, že výsledek tohoto tvoření je vždy krásný. Můžou u něho zažít úspěch všichni bez ohledu na výtvarné nadání.

Vodní omalovánky Djeco

Opakované využití

Úplně největší výhodou této tvořivé sady podle mě je, že se dá používat opakovaně. Zhruba po hodině totiž vybarvené obrázky opět vyblednou a můžete malovat znovu.

Blednutí obrázku

Vodní omalovánky Djeco jsou opravdu krásné. Doporučujeme je pro tvoření s dětmi doma i na cestách.