Vánoční origami

Dnes bych vám chtěla představit krásnou kreativní sadu značky MiDeer. Jmenuje se Vánoční origami. My jsme s touto sadou s dětmi strávili už dva večery a stále máme z čeho tvořit. Pojďte se podívat blíže.

Vánoční origami MiDeer

Co sada obsahuje

Sada obsahuje 60 archů papíru s vánočními motivy. Rozměry jednoho archu jsou 22*22 cm. Papíry jsou potištěné z obou stran. Dále ve složce najdete brožurku s návody na tvoření.

Vánoční origami MiDeer

Jak to funguje

Na papírech jsou natištěné „střihy“ k výrobě 8 různých typů vánočních dekorací. Například: řetězy, provlékací srdíčka, hvězdy, ptáčci. Každou z ozdob vyrobíte v několika kusech.

Jednotlivé ozdoby vystřihneme a poskládáme podle naznačených čar. Některé je potřeba slepit. Kromě sady tedy budete tedy ještě nůžky a lepidlo.

Vánoční origami MiDeer

Komu je sada určená

Sada je určena dětem od 4 let a jejich rodičům či učitelům. Osobně bych ji doporučila i dříve, zhruba od 3 let. Vzhledem k velkému množství ozdob, které se dají ze sady vyrobit, ji doporučuji nejen na doma, ale i do dětských kolektivů.

Vánoční origami MiDeer

Co sada rozvíjí

Tvoření s touto sadou u dětí rozvíjí jemnou motoriku, zručnost, trpělivost, představivost i kreativitu.

Vánoční origami MiDeer: návod k tvoření

Sada je moc povedená. Papíry mají krásné vánoční motivy. Už předškolní děti z ní vytvoří hezké ozdoby na vánoční stromeček nebo k výzdobě pokojíčku. Vánoční origami seženete na e-shopu Mráček z hraček.

Doporučujeme. 🙂