Tvořiví Igráčci

Figurky IGRÁČKŮ si mnozí z nás pamatují z dětství. Pak se nějakou dobu nevyráběly a před několika lety Efko jejich výrobu obnovilo. Kromě klasických barevných figurek představujících různé postavy a profese se vyrábí také BÍLÍ „TVOŘIVÍ“ IGRÁČCI, které si s dětmi můžete přizpůsobit dle svých představ. Pojďte se podívat, jak jsme si s nimi vyhráli my.

Tvořiví Igráčci

K dostání jsou bílé figurky holčičky, chlapečka a koně.

Tvořiví Igráčci

Z bílých Igráčků můžete za pomoci zbytků látek či filcu vytvořit jakoukoliv postavu z pohádky či jiných příběhů.

Tvořiví Igráčci

Děti i dospělí mohou zapojit fantazii a kreativitu a ozdobit Igráčkům oblečení dřevěnými knoflíky a dalšími drobnými ozdobami. Procvičíte si při tom nejen jemnou motoriku. Lepili jsme tavnou pistolí.

Tvořiví Igráčci

Fajn materiálem na tvoření jsou i ozdobné papírové „washi“ pásky. Ty navíc po skončení hry jednoduše odlepíte a můžete Igráčkům vyměnit „oblečení“ za nové.

Tvořiví Igráčci

Moc se nám líbí i použití PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ, třeba hříva z větviček keře. Lepeno tavnou pistolí.

Tvořiví Igráčci

S použitím samolepicích štítků můžete Igráčky použít i jako DIDAKTICKÉ POMŮCKY. Když použijete samolepky PÍSMEN, můžete skládat slova, případně vymýšlet jména jednotlivých postaviček tak, aby začínala na daná písmena. Podobným způsobem využijete i samolepky ČÍSLIC a můžete procvičovat počítání.

Tvořiví Igráčci

Z barevných samolepících štítků a koleček jsme vytvořili VLAJKY STÁTŮ, díky kterým procvičíte zeměpis či můžete poznávat kulturu jednotlivých národů.

Tvořiví Igráčci

Tvořiví Igráčci nás zaujali a děti si je velmi oblíbily. Využijete je pro hry, ale i pro divadélka a ztvárnění různých příběhů. Doporučujeme. 🙂