Tetování Djeco

Tetovačky jsou u nás doma už nějakou dobu v kurzu. Běžně je kupují v papírnictví, ale nedávno jsme měli možnost vyzkoušet stylové tetování značky Djeco z e-shopu Activáček a jsou parádní. Pojďte se podívat na recenzi.

Tetování Djeco

Motivy

K testování jsme vybrali dva motivy tetovaček. První z nich mají název Bang Bang a obsahují obrázky zbraní, divokých zvířat a indiánské motivy.

Druhý balíček se jmenuje Šťastné jaro. Toto je vyloženě holčičkovský set s motivy kytiček, berušek, koťátek, lištiček a dalších roztomilých zvířátek.

Bang Bang

Šťastné jaro

V nabídce e-shopu Activáček najdete i další motivy tetovaček značky Djeco. Tady si můžete prohlédnout celou nabídku.

Obsah balení

Každý balíček obsahuje dva archy tetovaček. Celkem je to kolem 50 obrázků. Obrázky jsou různě velké.

Tetovačky Djeco Šťastné jaro

Výhody tetovaček Djeco

Tetovačky značky Djeco se nám zalíbily z několika důvodů.

Prvním důvodem je to, že MAJÍ KRÁSNÉ MOTIVY. Ilustrace jsou překrásné. Zalíbí se dětem i dospělým a hned se neokoukají.

Obrázky jsou PROPRACOVANÉ DO DETAILU. Například u sady Bang Bang jsou některé detaily vybarvené zlatou barvou. Ta se krásně třpytí i po natištění na tělo.

Obrázky JSOU PERFOROVANÉ. Archy s tetovačkami jsou rozděleny perforací na jednotlivé obrázky. Vybraný motiv tedy jednoduše odrthnete bez použití nůžek.

Tetovačky Djeco Bang Bang

Trvanlivost obrázků

Byla jsem zvědavá, jak dlouho krásné obrázky dětem na těle vydrží. Výsledek mě mile překvapil. Tetovačky vydrží krásné průměrně 7 dní.  Záleží samozřejmě na tom, na jaké části těla je obrázek přilepený a jak moc jí dítě umývá.

Tetovačky Djeco

Tetovačky Djeco se nám moc zalíbily a mile nás překvapily v různých ohledech. Vydrží opravdu dlouho a motivy jsou bezkonkurenční.

Za nás je můžeme jedině doporučit. Seženete je na e-shopu Activáček.cz.