Sada pro malé policisty

O policejní mánii u nás doma už jsem se vám nedávno zmiňovala. Slíbila jsem nějaké tipy, čím udělat malým strážcům zákona radost. Dnes vám jich tedy několik dám.

Malý policista

Dětského policejního vybavení máme doma velkou zásobu. Martínek svoje hry na role řeší do detailu, a tak se za každou postavu, na kterou si hraje, také převléká. V naší krabici kostýmů před pár dny přibyl také set Malý policista od Efka. Můj malý policista je z něj nadšený.

Malý policista

Co sada obsahuje

Součástí sady sady Malý policista je policejní čepice, výložky na tričko, policejní odznak, píšťalka, zastavovací terč, taštička a bločky s pokutami.

Malý policista

Policejní čepice je z bílé látky (pro dopravní policii) a vepředu je český státní znak. Velikostně sedí na obvod hlavy kolem 50 cm (cca od 3 let dál).

Policejní čepice

Český stěžni znak je také na taštičce. Ta je z pevného kartonu. Má látkové ucho. Zapíná se na suchý zip. Malý policista si do ní může uložit třeba bločky s pokutami.

Policejní taštička

Bločky s pokutami

Dále sada obsahuje píšťalku, plastový policejní znak s klipem na uchycení a zastavovací terč. Ten je také plastový a z obou stran červený.

Sada Malý policista

U nás oblíbené jsou také výložky na ramena. Ty jsou z pevného kartonu. Zespodu jsou lepící plošky. Já jsem místo nich zvolila samolepící suchý zip, který je odolnější.

Výložky

Součástí každého Martínkova kostýmu musí být také speciální tričko. Pro jeho výrobu jsme zvolili modrou polokošili. Nakreslili jsme na ni policejní znak. Martínek tam chtěl i jméno a nápis policie České republiky. Kapsička je z černého filcu. Toto tričko je u nás nejčastěji využívané. 🙂 Martínek si ho pak ještě dotvořil. A na ramena jsme přidali výše zmíněné výložky.

Policejní tričko

Z dalších pomůcek na téma Policie bych chtěla připomenout tyto malé knížečky. Jedna z nich je přímo věnována policii. Děti se v ní dočtou vše potřebné o úkolech policisty, podívají se do policejní stanice, apod.

Encyklopedie Benny Blu

Pokud chcete s malými policisty tvořit, doporučujeme námi oblíbené policejní pracovní listy od Abyto.

Policejní pracovní listy

Hry na role patří mezi naše nejoblíbenější, pokud to máte taky tak, můžete se inspirovat i našimi dalšími sety pro jiné profese. Tady najdete pošťáckou sadu a tady lékařskou.

Příjemnou zábavu při tvoření a hraní. 🙂