Promítací pohádky na zeď

Večerní aktivity se stíny v podobě stínového divadla či promítání stínů různých předmětů na zeď patří u nás mezi velmi oblíbené. Uvažovala jsem o pořízení klasické promítačky, ale pak nám přišla PROMÍTACÍ BATERKA od KOUZELNÉ  HRAČKÁŘSTVÍ PATAGONIE a úplně nás nadchla.

Promítací baterka Moulin Roty

Promítací baterka obsahuje 3 kotoučky s třemi příběhy zvířátek.

Promítací baterka Moulin Roty

Narozdíl od velké klasické promítačky je skladná, vždy „po ruce“, levnější, její použití je naprosto jednoduché a zvládnou ji ovládat i děti. Promítané obrázky jsou krásně na zdi vidět, i když není úplně tma.

Promítací baterka Moulin Roty

Jak to funguje:

Promítací baterka vypadá úplně stejně jako klasická malá baterka. V přední části před žárovkou je otvírací „okénko“, do kterého se zasune kotouček s obrázky. Otáčením kotoučku se posouvají jednotlivé obrázky.

Promítací baterka Moulin Roty

Každý kotouček má 8 obrázků, které jsou moc krásné. Jsou to půvabné ilustrace, typické pro francouzskou značku Moulin Roty. V Kouzelném hračkářství PATAGONIE si můžete vybrat z několika druhů baterek, které se liší příběhy nebo pořídit přímo promítací kino s promítacím plátnem a více pohádkami najednou. My jsme si vybrali tyto příběhy zvířátek. Jediná nevýhoda je, že se nedají dokoupit zvlášť jen kotoučky s dalšími příběhy (aspoň jsem na ně nenarazila). Přijde mi zbytečné kupovat si s dalšími příběhy zároveň i další baterku.

Baterka „v akci“

Baterka „v akci“

U nás doma se baterka ihned stala jednou z nejoblíbenějších hraček. Promítání se stalo hezkým zpestřením večerních chvil před usnutím. A nejen jich. Syn totiž i přes den začal zatahovat závěsy, abychom mohli promítat. 🙂 Brzy si zapamatoval, které obrázky jsou na kterém kotoučku a spolu s hlavním hrdinou, kterého chce vidět (lev, hroch, slon), mi hlásí i barvu kotoučku, na kterém ho najdu. 🙂

Baterka „v akci“

Takže za nás určitě doporučujeme. 🙂

Kouzelné hračkářství PATAGONIE se specializuje na hračky a doplňky francouzských značek (např. Djeco, Moulin Roty, aj.). Tyto výrobky oslovují děti i dospělé půvabnými ilustracemi, originálními nápady, kvalitou zpracování i třeba krásnými obaly, které vám bude líto vyhodit. 🙂

Promítací baterka Moulin Roty

Do konce roku 2018 můžete využít slevu 15% na celý sortiment Kouzelného hračkářství. Stačí k objednávce do políčka „slevový kupón“ zadat kód PATAGONIE15.