Pojďme si hrát ven

Cukr, káva, limonáda, Mrazík, Honzo, vstávej, … a další hry našeho dětství. Pamatujete na ně? Některé se zapomenout nedají, u některých už je potřeba pravidla oprášit. K tomu se skvěle hodí box s názvem POJĎME SI HRÁT VEN z nakladatelství Pikola.

Pojďme si hrát ven

Box obsahuje více než 50 návodů na hry našeho dětství. Každá hra je popsána na otevírací kartičce. Kromě pravidel je zde také ilustrační obrázek, popis dalších variant hry a úplně super stránka s názvem „Proč jsme hru hráli“, kde jsou popsány důvody, proč hru s dětmi hrát.

Pojďme si hrát ven

Pojďme si hrát ven

Krabička je určena dospělým, kteří si chtějí zavzpomínat na hry svého dětství a také samozřejmě dětem. Ty se díky ní mohou naučit hry, které bavily i jejich rodiče.

Pojďme si hrát ven

Osobně bych tento box doporučila i vedoucím zájmových kroužků, do Skautu, na letní tábory, apod. Je to skvělý Inspiromat na rychlé hry, které můžete s dětmi hrát téměř bez přípravy.

Pojďme si hrát ven

Kartičky jsou v boxu uložené jednotlivě, na výlet či procházku si stačí vybrat jen několik konkrétních z nich, ty sbalit do batohu a program je připravený.

Pojďme si hrát ven

Jak jsem zmínila v úvodu, her je v boxu téměř 60. Můžete si vybrat dle jejich charakteru, ročního období, počtu dětí, apod.  Ke každé příležitosti určitě vhodnou hru najdete.

Pojďme si hrát ven

Box s názvem POJĎME SI HRÁT VEN můžeme jedině doporučit. Využijete ji, jak v domácích podmínkách (jako inspiraci pro hry na procházku co dětskou oslavu), tak i ve škole, družině či v zájmovém kroužku, kde můžete do her zapojit větší počet dětí.