Kuchyňka s grilem 2v1

Neznám dítě, které by si rádo nehrálo s kuchyňkou. Každá holčička i chlapeček ráda vaří, míchá, prostírá… Náš syn není výjimkou. Bylo nám jasné, že kuchyňka pod stromečkem by mu udělala obrovskou radost. Bydlíme ale v bytě a prostor pro klasickou velkou kuchyňku nemáme. Takže když jsem někde na internetu zahlédla minikuchyňku od značky Hape Toys, bylo rozhodnuto. Dárek od prarodičů k Vánocům byl vybraný.

Kuchyňka Hape Toys

Kuchyňka  2v1 s grilem od Hape Toys je velmi skladná a vejde se do každého bytu i toho nejmenšího dětského pokojíčku. Je to vlastně takový vylepšený vařič. Ale nejen to. Kuchyňka je oboustranná, takže z jedné strany jsou plotýnky a z druhé strany gril. Pracovní plochu stačí otočit požadovanou stranou nahoru, nasadit na ni desku s hodinami a vaření nebo grilování může začít.

Kuchyňka Hape Toys

Zaujala nás také promyšlenými detaily a praktičností.

Knoflíky skutečně cvakají. Hodiny na stěně se dají nastavovat. Také věšáčky jsou velmi praktické.

Kuchyňka Hape Toys

Součástí balení je nerezové nádobí (viz foto).

Kuchyňka Hape Toys

Nádobí se dá navíc uklidit do vnitřního prostoru pod sporákem. Syn si z tohoto prostoru ale nejčastěji dělá troubu nebo do něj skládá dřevo s tim, že topí v kamnech. 🙂

Kuchyňka Hape Toys

Kuchyňka od Hape Toys nás nadchla a stala se synovým nejoblíbenějším vánočním dárkem. Moc ji doporučujeme pro všechny malé kuchaře, kteří z nějakého důvodu nemohou mít velkou kuchyň. Kuchyňku Hape jsme pořídili zde.