Hláškovník

Doba, kdy jsou děti malé, mi utíká hrozně rychle. Chvílemi mám pocit, že ani jejich tempu růstu a vývoje nestíhám. A mám potřebu různé zážitky z tohoto období uchovat a zaznamenat. Od začátku těhotenství píšu každému dítěti deník. Je to pro mně způsob, jak alespoň obrazně „zastavit čas“ a uchovat některé okamžiky, ke kterým se jednou s láskou vrátím. Co mi dosud chybělo, bylo místo, kam zaznamenat první zkomolená slova dětí a vtipné hlášky, kterými nás Martínek už nějakou dobu překvapuje a baví. 🙂 Proto jsem velmi uvítala nápad paní Šárky z Floby.cz a vyzkoušela jejich HLÁŠKOVNÍK aneb knihu dětských hlášek a zážitků, kterou vám dnes ráda představím.

Hláškovník

Hláškovník je sešit s pevnými deskami formátu A5, do kterého můžete zaznamenat nejen dětská slova, ale i další zážitky. Celkem má 100 stran papíru silnější gramáže.

Hláškovník

Hláškovník je pěkně graficky zpracovaný. Je hravý, barevný a nápaditý. Sešit má danou strukturu jen částečně, což mně osobně velmi vyhovuje. Nechává totiž dost prostoru pro kreativitu rodiče.

Hláškovník

Sešit je rozdělen do tří oddílů. První z nich je nazván „DĚTSKÝ SLOVNÍČEK“.

Hláškovník

Sem můžete zapsat první (často zkomolená) slova vašich dětí a připsat k nim, kdo a v jakém věku je řekl.

Hláškovník

Druhou „kapitolou“ sešitu jsou „DĚTSKÉ HLÁŠKY“.

Dětské hlášky

Zde je prostor pro zaznamenání zajímavých a vtipných poznatků, kterými vás děti překvapily, pobavily či potěšily.

Hláškovník

Třetí část je nazvaná „VESELÉ ZÁŽITKY“.

Hláškovník

Do rámečků na jednotlivých stránkách můžete vlepovat fotografie, které dokumentují společné zážitky. Do tvorby se zde mohou zapojit i děti, které mohou danou událost nakreslit.

Hláškovník

Na Hláškovníku se mi líbí jeho hravý design a velký prostor pro uchovávání vzpomínek. Sešit poskytuje rodičům osnovu, ale nechává volnost pro vytvoření originální knihy. Je univerzální pro kluky i holky a dá se využít pro více dětí najednou.

Hláškovník

V závěru článku vám nabízím SLEVOVÝ KÓD „tvorime10“ na 10% slevu na Hláškovník, je platný do konce roku 2020. 🙂

Hláškovník

Do Hláškovníku zapisuji ráda a oceňuji nápad i provedení. Sešit seženete na Floby.cz. Kromě něj v tomto e-shopu najdete i spoustu krásných, ručně vyráběných dárků pro děti a jejich rodiče. Nakoukněte. 🙂