Dřevěné nářadí pro malé kutily

První povánoční recenze bude patřit kufříku s dětským nářadím značky Bigjigs Toys, kterou syn dostal k Vánocům. Někdy v létě jsem zabrousila do brněnské prodejny Tiger a sehnala tam sadu základního dřevěného nářadí. V té době měl syn zhruba rok a půl. Ihned se stala jednou z nejoblíbenějších hraček a je jí doteď.

Malá sada nářadí Tiger

Později syn začal obdivovat tatínkovy kleště a dědečkovu vrtačku a cokoliv, co se tomuto nářadí alespoň vzdáleně podobalo, bral do ruky a napodoboval práci s ním. Takže pod vánočním stromečkem našel tento kufřík s velkou sadou dřevěného nářadí od anglické značky Bigjigs Toys, kterou bych vám chtěla představit.

Nářadí Bigjigs Toys

Dřevěný kufřík obsahuje vrtačku, kleště – kombinačky, kleště – štípačky, kladivo, dláto, vývrtku, pilu, klíč-klasický, klíč-hasák, truhlářský úhelník a šroubovák.

Všechny nástroje vypadají realisticky a jsou kvalitně zpracované. U vrtačky se dá otáčet vrtákem. Malou výtku bych měla pouze ke kleštím, u kterých není spojovací nýtek úplně utažený, ale jde to lehce napravit.

Nářadí Bigjigs Toys

Dřevěný kufřík na uložení nářadí je praktický. Každý nástroj v něm má svoje místo a otočné držáky zajistí, že nářadí i při přenášení zůstává na svém místě. Vrtačka a úhelník jsou ke kufříku připevněny suchými zipy.

Bigjigs Toys

Tato sada nářadí je doporučována dětem od 3 let, my jsme ji pořídili dvouleťákovi a jsme s ní všichni spokojení. Přestože je nářadí věrnou kopií toho skutečného, je naprosto bezpečné i pro menší děti. Kufřík jsme pořídili v e-shopu Agátin svět. Za nás určitě doporučujeme pro všechny malé kutily. 🙂