Dřevěná ruleta se zvířátky

Dnes pro vás mám recenzi kvalitní dřevěné hry RULETA SE ZVÍŘÁTKY značky BIGJIGS Toys. Hru jsme mohli otestovat v rámci dlouhodobé spolupráce s e-shopem Učení je radost.

Dřevěná ruleta se zvířátky

Komu je hra určena

Hra je doporučena dětem od 3 let. Osobně bych ji nabidla už dříve. Záleží na zájmu dětí. Hra je velmi pevná a odolná, snese i hrubější zacházení.

Pravidla hry

Hra je určena pro 2 hráče. Ti se střídají v otáčení šipky na ruletě. Cílem hry je překlopit všechna políčka se zvířátky na své straně hry. Zvířátko, které padne na ruletě jednoduše otočíte. Ten, kdo má jako první otočená všechna zvířátka, vyhrál. Druhou variantou hry je překlápět políčka podle barvy.

Dřevěná ruleta se zvířátky

Co hra rozvíjí

Hra učí malé děti respektovat jednoduchá pravidla. Mohou při ní procvičovat názvy barev a zvířátek. Hra nabízí i další možnosti využití, u kterých můžete s dětmi rozvíjet další dovednosti.

Dřevěná ruleta se zvířátky

Další varianty hry
ANGLIČTINA

Barvy a zvířátka nemusíte pojmenovávat jen v češtině, ale můžete využít angličtinu nebo jiný jazyk.

POZNEJ ZVÍŘE

Zvířata nemusíte překlápět jen podle toho, co padne na ruletě, ale můžete si je také vzájemně popisovat. Když hráč uhádne, o jaké zvíře se jedná, může si ho překlopit.

Dřevěná ruleta se zvířátky

BARVY

Hra je určena i k procvičování barev. Opět můžete překlápět nejen podle rulety, ale podle toho, jestli ve svém okolí najdete předmět stejné barvy.

Naše zkušenosti s hrou

Dřevěnou ruletu jsme si s dětmi oblíbili. Je to svižná hra, kterou hrajeme, když není moc času chystat složitější aktivity. Hra má jednoduchá pravidla, a tak ji mohou hrát i děti spolu bez mé asistence. 🙂

Dřevěná ruleta se zvířátky

Ruletu můžeme jedině doporučit. Je to kvalitně vyrobená hra, která děti naláká. Točení šipkou je u všech dětí velmi oblíbené. Díky hře si mohou přirozeně a jednoduše procvičovat základní vědomosti.