Časopis Puntík: Vystřihovánky 2

Právě vychází speciál časopisu Puntík. Jedná se o sešit plný vystřihovánek, které si můžete pamatovat ze starších čísel. U nás doma máme vlastnoručně vyrobené papírové hračky snad ještě raději než ty kupované, takže Vystřihovánky sklízí obrovský úspěch.

Puntík: Vystřihovánky 2

Sešit obsahuje přes 50 stránek z pevnějšího papíru. Celkem podle předloh vytvoříte 12 hraček, aktivit a pomůcek. Jednotlivé stránky jsou u kraje perforované, takže se dají ze sešitu jednoduše odtrhnout. Autorkou ilustrací je Andrea Popprová.

Puntík: Vystřihovánky 2

Náš Martínek jako první sáhl po autě a sněžné rolbě s Průzkumníkem Žárovkou a pejskem Edisonem. A já jsem si u toho nostalgicky zavzpomínala na dobu, kdy jsem mu tyto dvě vystřihovánky chystala přímo z Puntíku. Dnes už si poradil s malou dopomocí sám. 🙂

Puntík: Vystřihovánky 2

Naši dvouleťačku, kterou stříhání velmi baví, nadchla zvířátka. Takže jako první sáhla po lesních zvířatech a po ZOO. U těchto obrázků vůbec nevadí, že nejsou ustřižené přesně. Dají se postavit i s nerovnými okraji a Marky má radost, že si je vystřihla sama. Mě zapojila pouze do lepení.

Teď už se nemůže dočkat, až budeme mít volnou ruličku od ubrousků a vyrobíme vláček.

Puntík: Vystřihovánky 2

Puntík: Vystřihovánky 2

Děti si při tvoření procvičí zručnost, trpělivosti a představivost. Sešit se nám moc líbí a obě děti baví. K sehnání je tady. V prodeji je i první díl: Vystřihovánky 1. Oba díly můžeme jedině doporučit.