Časopis Dráček

Dnes bych vám chtěla představit dětský časopis DRÁČEK, který je určen čtenářům od 3 do 7 let a jejich rodičům. Pojďte se na něj podívat. 🙂

Časopis Dráček

Časopis Dráček vychází jednou za měsíc, má 42 barevných stránek formátu 28 * 23 cm. Všechny stránky jsou z pevnějšího papíru, takže se z nich dobře vystřihuje a skládá.

Časopis Dráček

Děti a jejich rodiče se mohou těšit na komiks se zvířátky, vystřihovánky, logické úkoly, prosvěcovací stránky, rébusy pro starší děti, omalovánky i tipy na tvoření.

Časopis Dráček

Každé číslo provází jedno téma, kterému se věnuje většina aktivit. V prázdninovém čísle 7/2020 je to téma CESTOVÁNÍ. Děti si mohou zahrát třeba stolní hru CESTA KOLEM SVĚTA.

Časopis Dráček

Tvořivé děti a rodiče zde najdou inspiraci na kreativní chvíle.

Časopis Dráček

Časopis Dráček

Děti čekají také hádanky a úkoly na přemýšlení.

Časopis Dráček

Nechybí ani oblíbené prosvěcovací stránky.

Časopis Dráček

Pro starší děti je připraveno delší čtení.

Časopis Dráček

Můžete si také vytvořit tematické výrobky. V letním čísle 7/2020 je to PRÁZDNINOVÝ DENÍK na zaznamenávání prázdninových zážitků či obrázkové leporelo k pohádce o slonici Valentýnce.

Časopis Dráček

Časopis Dráček je k sehnání v trafikách či na poště. Je také možné objednat si roční nebo dvouleté předplatné. K ročnímu předplatnému dostanete velkoformátový tvořivý plakát, k dvouletému předplatnému si můžete vybrat z nabídky dárků (hry nebo knihy pro děti).

Tvořivý plakát k předplatnému časopisu Dráček

My jsme dostali předplatné s plakátem, takže vám ho můžu ukázat zblízka. Z jedné strany je téma průběhu roku v přírodě.

Tvořivý plakát

Z druhé strany jsou cestičky s městem. U nás měly okamžitě úspěch. 🙂

Tvořivý plakát

Tolik naše dnešní představení dětského časopisu Dráček. Pokud se vám časopis zalíbil, můžete si ho předplatit zde. A tady si můžete stáhnout Dráčkův dárek: domino s měsíci v roce a logopedické pexeso. Starší výtisky jsou k sehnání zde. Přejeme příjemnou zábavu při čtení a tvoření. 🙂