Buuk album

Mají vaše děti rády fotoalba? Ty naše ano. Rádi si prohlížejí fotografie z doby, kdy byly miminka a nechávají si vyprávět vzpomínky z té doby. Dnes mám pro vás tip na vlastnoručně vyrobené album na fotografie. Buuk totiž před pár měsíci přišel s tvořivou sadou k vytvoření originálního plstěného fotoalba. Pojďte se na něj podívat.

Buuk album

 

Co sada obsahuje

Tvořivá sada Buuk album obsahuje materiál k výrobě plstěného fotoalba:

  • 12 stránek k dotvoření formátu 18 *18 cm
  • 12 rámečků na fotky, dílky k ozdobení stránek, štítky s ikonkami
  • „kostru“ leporela
  • plstěné proužky k provlékání
  • návod

Buuk album

Buuk album

Jak to funguje

Nejprve si rozdělíme dílky podle toho, na kterou stránku patří (dle návodu). Na každou stránku pomocí plstěného provázku připevníme jeden rámeček na fotografii a vybrané detaily. Nic se nešije, pouze provléká.

Buuk album

Dvojice stránek, které k sobě patří provlečeme l sobě a připevníme je ke „kostře“ tak, aby vzniklo leporelo.

Do každého rámečku vložíme fotografii formátu 10 * 10 cm a dárek je na světě. 🙂

Buuk album

Komu je sada určena

Tvořivou sadu můžete využít dvěma způsoby:

1.  Sadu můžete pořídit jako dárek pro maminku, která album pro dítě vyrobí. V některých městech ji maminky dostávají jako dárek k vítání občánků.

2. Album můžete sami vyrobit a darovat ho již hotové.

Je tvoření náročné?

Tvorba alba je jednoduchá a není náročná na čas. Do tvoření můžete zapojit i děti. K sadě je možné doobjednat i písmena na jméno dítěte, pro které je album určené nebo jakýkoliv jiný nápis na titulní stranu. Já jsem použila nápis Naše rodina.

Buuk album

Závěr

Buuk album je hezkým vlastnoručně dárkem. Album je ideální i pro úplně malé děti. Je odolné a vydrží i hrubší zacházení malinkých dětí, které si bez obav mohou prohlížet fotografie (nebo jiné obrázky, které za rámečky zasunete). Tvorba alba je vhodná i pro začátečníky. Pokud vás toto tvoření chytne, můžete pokračovat například s provlékacím Buukem.