Výlety

Výlety u nás doma všichni milujeme. Máme svá oblíbená místa a také rádi objevujeme nová. Proto mi přišla vhod knížka VÝLETY z knihkupectví Dobré knihy. Obsahuje 1600 tipů na výlety po České republice, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Výlety

Přestože je kniha velmi obsáhlá (má 552 stran), velmi dobře se v ní orientuje. Výletní cíle jsou totiž rozdělené do kapitol podle konkrétní lokality v Česku. Můžete si tedy vybrat jednu oblast a podívat se na tipy přímo tam, kde potřebujete.

Výlety

Výlety

V knížce najdete tipy na místa, která jsou turisticky oblíbená, ale i místa zcela neznámá, kde patrně budete úplně sami – v krásné přírodě. Každý si zde najde to, co ho láká nejvíce.

Výlety

U každého místa je krátký popis, ve kterém nechybí nějaká zajímavost. Tam, kde to má opodstatnění, jsou také piktogramy, které naznačují, jestli je místo přístupné s kočárkem a jaké je v okolí zázemí (například restaurace).

Výlety

Nechybí odkazy na webové stránky konkrétních míst. U většiny je také ilustrační fotografie. Díky poutavým obrázkům můžete výletní místa plánovat i s dětmi, které ještě neumí číst.

Výlety

Kniha je velmi inspirativní a zajímavá. Určitě v ní najdete mnoho míst, která vás nalákají k prozkoumání. Za nás rozhodně doporučujeme.