Vlaky

V nakladatelství Ella & Max před pár dny vyšlo nové velkoformátové leporelo, které tentokrát potěší milovníky VLAKŮ. Pojďte ho s námi prolistovat.

Vlaky

Leporelo z edice Velká knížka pro malé vypravěče se skládá z 5 dvojstran. V úvodu najdete obrázky a charakteristiky hlavních postav, zvířat a předmětů.

Vlaky

Další strany už jsou beze slov. Každá z nich zobrazuje konkrétní scénu z prostředí vlakového nádraží či z různých situací, které mohou nastat během cestování vlakem.

Vlaky

Děti se pomocí obrázků seznámí s různými typy vlaků. Některé scény jsou překvapující – třeba to, že vlak dokáže přepravit i obytný vůz…

Vlaky

Obrázky zachycují různé prostředí (město, vysoké hory, aj.). Zobrazeno je cestování v různých denních dobách (den/noc). Na každé stránce najdete různé detaily a příběhy, které můžete dotvářet dle fantazie.

Vlaky

Závěrem přidáváme jednu aktivitu z rubriky KNIHOHRÁTKY. Velkoformátová obrázková leporela jsou ideální pro vytváření VLASTNÍCH KOMIXŮ. V tomto článku je aktivita podrobně popsaná.

Komiks Vlaky

Knížku VLAKY seženete na e-shopu vydavatelství Ella & Max. Momentálně můžete využít SLEVU 50 Kč, stačí zadat kód VLAKY50.