Naše výlety

Pokud rádi zaznamenáváte rodinné zážitky a uchováváte vzpomínky formou deníků a kronik, bude se vám líbit krásná kniha NAŠE VÝLETY z vydavatelství Familium. Je předchystaná k tomu, abyste z ní vytvořili originální dílo, ke kterému se budete po letech vracet a vzpomínat na společné výlety po Česku. Pojďte nahlédnout. 🙂

Naše výlety

Jednotlivé kapitoly knihy jsou rozděleny podle typu místa, kam se na výlet vydáte (Hory, Kultura, Historie…).

Naše výlety

Každá kapitola je uvedena mapou České republiky s vyznačenými výletními místy, které odpovídají dané oblasti.

Naše výlety

Díky tomu najdete přímo v knize mnoho tipů na zajímavá místa a také si můžete naplánovat více menších výletů v jedné lokalitě (například na dovolené).

Naše výlety

V úvodu každé kapitoly je ponechán prostor pro zaznamenání míst, která chcete navštívit.

Naše výlety

Součástí každé kapitoly je také mapa, do níž si můžete zaznamenat, která místa jste už navštívili.

Naše výlety

V každé kapitole najdete také osnovu pro zaznamenání zážitků z výletů. Kromě místa a data můžete zaznamenat také jména členů rodiny, kteří se výletu zúčastnili, popsat počasí, průběh výletu a další zážitky.

Naše výlety

Naše výlety

Počítá se i s místem na nalepení fotografie nebo dalších rekvizit z výletu (vstupenky, jízdenky…).

Naše výlety

V závěru knihy najdete kapitolu s názvem Speciální výlety, do níž můžete napsat zážitky z výletů, které se nehodí do předchozích kategorií (např.výlety k prarodičům nebo do zahraničí).

Naše výlety

Naše výlety

Na knize Naše výlety se nám líbí její nápaditost a promyšlenost do detailů. Oceňujeme také kvalitní zpracování a moc povedenou grafickou úpravu. 🙂 Oceňujeme ji také pro množství konkrétních tipů na zajímavá místa po České republice, která můžeme navštívit.

Naše výlety

Na tvorbě se může podílet celá rodina. Menší děti mohou místo fotografie nalepit vlastnoručně namalovaný obrázek, větší děti si mohou vzít na starost tvorbu celé kroniky.

Naše výlety

Knihu Naše výlety z vydavatelství Familium moc doporučujeme do každé rodiny. 🙂