Co má Margo ve skříni?

V nakladatelství Mladá fronta vyšla krásná knížka s názvem CO MÁ MARGO VE SKŘÍNI?Příběh medvědice Margo a jejích známých se neotřelým způsobem věnuje etiketě a etice. Pojďte nahlédnout.

Co má Margo ve skříni

Margo je medvědice, která svůj dosavadní život prožila v zoo. Touží však po svobodě, a tak se rozhodne, že ze zoo uteče. To se jí nakonec podaří.

Co má Margo ve skříni

Po útěku se Margo dostane do lesa, kde se zabydlí. Ostatní obyvatelé lesa se k ní ze začátku chovají nedůvěřivě, ale poté co zjistí, že není nebezpečná se s ní spřátelí.

Co má Margo ve skříni

Margo v zoo vyslechla mnoho lidských příběhů a také se seznámila s pravidly etikety a etiky. Zvířátka z lesa si k ní brzy začnou chodit pro radu, aby věděla, jak se chovat v různých situacích.

Co má Margo ve skříni

Kňour Řehoř potřebuje poradit před prvním rande, zajíc Barnabáš zase bude mít oslavu narozenin. Jezevčici Noru zase čeká vernisáž, protože je malířka. Ať za Margo přijde kdokoliv, vždycky pro něj má dobrou radu. Ve své velké skříni také najde vhodný oděv či doplňky k dané příležitosti.

Co má Margo ve skříni

Pro nás je nejsilnější kapitolou Pohřeb soví babičky Mimi. Martínek se posouvá ve vnímání smrti, a tak jsme u této kapitoly prožívali i jeho uvědomění si, že my jako rodiče také jednou zemřeme.

Co má Margo ve skříni

Knížka otevírá mnoho témat, která můžete s dětmi prodiskutovat. Kromě toho se dozvíte i praktické informace z oblasti etikety.

Doporučujeme.