Box: Malý veterinář

Box z edice Pojď si hrát s názvem MALÝ VETERINÁŘ je u nás otevřený téměř každý den. Kromě čtení příběhů, prohlížení obrázků a vkládání lékařských pomůcek do správných otvorů se u nás také ošetřují plyšáci a zvířecí figurky. Pojďte se na celý box z vydavatelství Pikola podívat podrobněji.

Box: Malý veterinář

Box obsahuje tři krátké příběhy, týkající se práce veterináře. Děti navštíví operační sál ve veterinární ordinaci, farmu s nemocným koněm a záchrannou stanici.

Box Malý veterinář

Box Malý veterinář

Na každé straně děti hledají věci zmíněné v textu a také malého ptáčka. Trénují si tak pozornost, zrakové vnímání i schopnost porozumět textu.

Box Malý veterinář

Vedle strany s obrázkem a textem je jako u všech těchto boxů strana s výřezy, do kterých děti vkládají vhodné pomůcky. V každém otvoru je uveden i název pomůcky, která do něj patří a krátký popis, k čemu se používá.

Box: Malý veterinář

Box: Maly veterinář

TIP:

Jednotlivé pomůcky z kartonu obkreslete na papír a nechejte děti, ať je vybarví. Můžete také přiřazovat tvary k jejich obrysům nebo stínům, pokud obkreslené pomůcky vybarvíte černě.

Další variantou hry je překreslit tvary na karton a vyřezat je. Kartony s otvory můžete večer prosvěcovat a promítat na zeď.

Box Maly veterinář

Box Malý veterinář opět jen a jen doporučujeme.

Ve stejné edici vyšly ještě tyto boxy: Malý hasič a Malý kutil. Na Booktook můžete pořídit s poštovným zdarma a při koupi dvou kusů mít druhý za polovinu.