Albi: Pohádkové učení

Dnes společně nahlédneme do interaktivní knihy pro Albi tužku s názvem POHÁDKOVÉ UČENÍ. Je určena předškolním dětem od 3 let, které si díky ní procvičí různé znalosti.

Pohádkové učení

Knížkou provádí skřítek Zvídálek, kterého zajímá všechno, co se v jeho okolí děje a to, co zjistí, rád naučí i děti.

Pohádkové učení

Spolu se skřítkem děti navštíví různá místa a všude se dozvědí něco nového. Podívají se do míst, která znají i z běžného života (kuchyně, školka, divadlo, ordinace dětského lékaře, zahrada…).

Pohádkové učení

Pohádkové učení

Na jednotlivých stránkách se naučí různé dovednosti (rozeznávat barvy, směry, geometrické tvary, protiklady, jednoduché počítání a další).

Pohádkové učení

Na každé straně si mohou vše prohlédnout a prozkoumat díky klasickým tlačítkům pro základní názvy a doplňující informace. Nechybí samozřejmě ani kvízy.

Pohádkové učení

Ve sloupci na pravém okraji každé dvojstrany je tlačítko s notami, které dětem spustí TEMATICKOU PÍSNIČKU a také tlačítko s korunkou, které značí POHÁDKU.

Pohádkové učení

Knížka Pohádkové učení z edice Kouzelné čtení nás zaujala především tím, že děti učí na základě příkladů z běžného života a srozumitelně jim vše vysvětluje. Zároveň děj propojuje se světem pohádek, který je dětem blízký. Skřítka Zvídálka i další postavy (třeba dětského lékaře Velebí) jsme si oblíbili. 🙂

Pohádkové učení

Děkujeme Albi Česká republika za poskytnutí knihy Pohádkové učení k recenzi.