A pak se to stalo!

Knížka Ester Staré s názvem A PAK SE TO STALO! přináší vtipné a zároveň poučné příběhy o dětských nešvarech, s nimiž se my rodiče často potkáváme. Pojďte se na tuto publikaci z Albatrosu podívat blíže do recenze.

A pak se to stalo!

Knížka obsahuje 10 kapitol. V každé z nich vystupuje konkrétní dítě, které nerado plní nějakou svoji povinnost nebo svým chováním zlobí své rodiče či kamarády. Například Pavlík si nerad uklízí hračky, Zuzka si nechce čistit zuby, Max svým kamarádům ničí jejich výrobky.

A pak se to stalo!

V úvodu každého příběhu se seznámíme s jeho dětským hrdinou a jeho konkrétní neřestí. Nevhodné chování nebo odbývání svých povinností vždy dojde tak daleko, AŽ SE TO STANE! Vždycky přijde nějaký důsledek předchozího jednání.

A pak se to stalo!

Rudovi z nemytých uší vyroste neznámý keř. Láďu při schovávané všichni najdou, protože je celý červený od rajské omáčky. Z Helenčiných nečesaných vlásků se stane palác pro vši.

A pak se to stalo!

Některé situace jsou v běžném životě nereálné a jsou možné jen na stránkách knížky, některé mohou nastat i doopravdy.

A pak se to stalo!

Knížka je určena dětem od 6 let. Má za cíl vtipným způsobem děti přimět k zamyšlení se nad některými neřestmi, na které dospělí často upozorňují.

A pak se to stalo!

Přejeme příjemné čtení. 🙂