Úložné boxy na výtvarné potřeby

Hodně dlouho jsem bojovala s tím, JAK ULOŽIT POTŘEBY K TVOŘENÍ. Před časem jsem si koupila plastové boxy, do kterých jsem jednotlivé pomůcky naskládala. Na větší věci to není špatné, ale na ty drobnější nevhodné, protože když jsem potřebovala jednu konkrétní pomůcku, musela jsem stejně přebrat obsah celého boxu, než jsem ji našla. Nedávno jsem narazila na web a e-shop Uspořádej to a našla tam skvělé šuplíkové komody, které se na pomůcky krásně hodí. Jsem z nich nadšená, a proto vám je chci dát jako tip.

Komoda na výtvarné potřeby

Komoda se skládá ze tří šuplíků. Je to pořadač na dokumenty, takže šuplík je o něco větší než klasický formát papíru A4. Komoda je vyrobena z pevného plastu.

Komoda na výtvarné potřeby

Velkou výhodou je, že jsou šuplíky průhledné. Takže na první pohled vidíte, co v nich je. Komody jsou stohovatelné. Dají se skládat na sebe. V nabídce je i větší varianta s 8 šuplíky. Já jsem komody chtěla naskládat do police, takže se mi hodila menší verze se 3 šuplíky.

Komoda na výtvarné potřeby

Komody jsem si koupila tři. Počítala jsem s tím, že jednu použiji na papíry do tiskárny a další potřeby na pracovním stole. Nicméně, děti mi okamžitě dvě z nich zabavily a použily je na svoje pomůcky. Ale nevadí mi to, protože si díky tomu i ony uspořádaly svoje potřeby a dobře se orientují, co kde mají. 🙂 Dětem jsem na fixy koupila ještě menší organizéry do šuplíku, takže vytáhnou vždy jeden, který potřebují a zase ho potom vrátí zpět.

Komoda na výtvarné potřeby

Z komody jsem nadšená. Konečně mám přehled o zásobách výtvarných potřeb a jednoduše se v nich orientuji. Určitě si pořídím ještě další šuplíky. Jsou velice praktické a dají se použít na ledacos. Nejen na výtvarné potřeby.

Komoda na výtvarné potřeby

Takže doporučuji a věřím, že se i vám tento praktický tip bude hodit. 🙂