Nakupování na online Second handu Brumla.cz

Dnes mám pro vás článek trošku z jiného soudku než jsou hry, knížky a didaktické pomůcky. Ráda bych se s vámi podělila o svou první (a myslím, že ne poslední) zkušenost s nákupem na online Second handu brumla.cz.

Oblečení z brumla.cz

Oblečení z druhé ruky dětem kupuji běžně. Nové pořizuji jen výjimečně. Důvod je pragmatický: děti jsou aktivní a nebojí se ušpinit. U nového oblečení by mi bylo líto, kdyby bylo hned flekaté. Ale na druhou stranu mám ráda, když se mi i u oblečení z druhé ruky podaří „ulovit“ pěkné kousky.

Oblečení z brumla.cz

Oblečení většinou nakupuji na různých bazárcích a od konkrétních maminek. Teď jsem poprvé využila online Second hand brumla.cz a musím říct, že jsem spokojená.

Oblečení z brumla.cz

Brumla.cz nabízí dětské i dospělácké oblečení. Já jsem vybírala pro děti. Líbí se mi přehlednost eshopu. Oblečení je rozděleno na chlapecké a dívčí. U každého kousku je uvedená velikost včetně přesných rozměrů v cm a také stav. Navíc funguje vyhledávání dle různých kritérií, takže nakupování nezabere příliš moc času.

Oblečení z brumla.cz

Díky přesným rozměrům se nestane, že byste netrefili velikost. Jednoduše si můžete rozměry porovnat s oblečením, které máte už doma a vybrat vhodný kousek.

Oblečení z brumla.cz

Já jsem dětem vybírala hezčí kousky, které jsme postrádali. Martínek neměl žádné požadavky. Pořídila jsem mu rifle, riflové šortky a mikinu. Vše je v moc hezkém stavu a sedí mu.

Oblečení z brumla.cz

Markétka si chtěla vybrat dle svých priorit a Brumla nás nadchl tím, že nabízí spoustu oblečení s jejími oblíbenými dinosaury. Když jdeme do klasického obchodu, tak oblečení s dinosaury v holčičích barvách a střihu většinou nemají. Když už něco dinosauřího koupíme, tak v klučičím oddělení. Brumla nás ale překvapil, takže jsme vybraly hned dvoje dinosauří šaty a triko. 🙂 Stačí zadat do vyhledávače heslo „dino“ a můžete vybírat.

Oblečení z brumla.cz

Taky si vybrala jedny džegíny a ještě jednu DINO mikinu. Tu jsme jako jedinou vybrali mezi klučičím kousky. Mikina není úplně sváteční, ale to jsme od ní ani nečekali. U džegín jí lehce nesedí střih v pase, ale zase to není nic úplně hrozného a může je v pohodě nosit. Takže celkově jsme s oblečením spokojení.

Oblečení z brumla.cz

Oblečení z brumla.cz

Každý týden přibývá na brumla.cz 10 tisíc nových oblečků. Můžete si pohlídat přesný termín vkladu a ulovit originální kousky. Moc se mi líbí také systém rezervace, který můžete využít v případě, že si vyberete menší množství oblečení a nevyplatilo by se vám platit poštovné. Místo klasické objednávky zvolíte rezervaci a systém vám vybrané zboží zarezervuje na 15 dní. Během této doby můžete přidávat další kousky a až máte vše, tak objednávku klasicky odešlete. Za mě super řešení. 🙂

Tolik naše zkušenosti s Brumlou. Jak jsem zmínila výše, s nákupem i oblečením jsme spokojení a doporučujeme.